Литий диск Zorat 3206 6,5x15/4x108 ET37 DIA63,4
Фото 4 | від 3 591 до 4 660 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Zorat 3206 22
Характеристики
Zorat 3206 6,5x15/4x108 ET37 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 3206 6,5x15/4x108 ET37 DIA63,4
Сортувати
Литые диски ZW 3206 R15 W6.5 PCD4x108 ET37 DIA63.4 (BP) 1001149634 | 4 481 грн. |
ZW 3206 (R15 W6.5 PCD4x108 ET37 DIA63.4) BP | 4 230 грн. |
Диски ZW 3206 6,5x15 4x108 ET37 DIA63,4 (BP) | 3 591 грн. |
Zorat Wheels 3206 6.5x15 4x108 ET37 DIA63.4 BP | 4 040 грн. |
Диск ZW 3206 black polished R15 W6,5 PCD4x108 ET37 DIA63,4 | 3 905 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels 3206 6.5x15 4x108 ET37 DIA63.4 BP | 3 950 грн. |
Zorat Wheels 3206 6.5x15 4x108 ET37 DIA63.4 BP | 4 021 грн. |
Литі диски ZW 3206 R15 W6.5 PCD4x108 ET37 DIA63.4 (BP) | 4 660 грн. |
Диск Zorat Wheels 3206 6.5x15 4x108 ET37 DIA63.4 BP | 4 385 грн. |
Закрити
Схожі