Корпус Antec Draco 10 чорний (0-761345-80016-7)
Відео 10Фото 13 |
Antec Draco 10 чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Antec Draco 10 чорний
Усі ціни 17 →Antec Draco 10 ARGB Tempered Glass без БЖ (0-761345-80016-7) Black 0-76134 | 1 799 грн. |
Корпус Antec Draco 10 Black (0-761345-80016-7) | 1 693 грн. |
Корпус Antec draco 10 Black, Mini Tower, без бп, для Micro atx / Mini itx, | 2 080 грн. |
Корпус MINITOWER MATX W/O PSU DRACO 10 ANTEC 0-761345-80016-7 | 1 883 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →