Монітор AOC AGON PRO PD32M 31.5 "
Відео 11Фото 14 |
AOC AGON PRO PD32M 31.5 "
2022 рікAGON4KHDMI 2.1Power DeliveryHDRAdaptive-Syncдинамікихаб USB 3.0тонка рамкахороший NTSCхороший sRGBхороший AdobeRGBхороший DCI-P3
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:Mini LED IPS, відгук 1 мс
Частота:144 Гц
Яскравість:600 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC AGON PRO PD32M 31.5 "
Монітор Aoc AGON Pro Porsche Design 32" (PD32M) | 52 439 грн. Під замовлення Див. умови |
Aoc AGON Pro Porsche Design 32" (PD32M) | 51 160 грн. Під замовлення Див. умови |
Aoc AGON Pro Porsche Design 32" (PD32M) | 52 439 грн. Під замовлення Див. умови |
Aoc AGON Pro Porsche Design 32" (PD32M) | 53 718 грн. Під замовлення Див. умови |
Серія AOC AGON (ігрові преміум)Порівняти в таблиці →
від 10 070 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 32 920 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 17 240 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 270 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 28 290 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 175 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 12 619 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 44 400 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
від 33 640 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR
від 14 299 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 24 100 грн.
ігровий, 40 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 36 880 грн.
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 43 000 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 300 Гц, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
від 10 769 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 18 200 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 51 160 грн.
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 19 200 грн.
ігровий, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 40 840 грн.
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 25 600 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 300 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 33 999 грн.
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 16 456 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 31 120 грн.
ігровий, 49 ", 3840x1080 (32:9), вигнутий, 1800 R, *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
Відеоогляди
AOC AGON PRO PD32M - CLEAN DESIGN WITH A CATCH!
11 лютого552 перегляда
High-End Porsche AOC AGON Pro PD32M Unboxing & First Impressions!
1 січня713 переглядів
AOC PD32M 4k 144hz 32inch Gaming Monitor Review
2 листопада 2023996 переглядів
An $1800 Monitor Designed by Porsche!?! The AOC Agon Pro PD32M 4K Mini-Led Display (2023 Hands-on)
3 березня 2023947 переглядів
Porsche Design AOC PD32M review: HDMI 2.1 & 4K HDR 1400!?
17 липня 202211 001 перегляд
PORSCHE DESIGN | AOC AGON PRO PD32M 4K MONITOR #asmr
12 лютого2 900 переглядів
Gaming Monitor Designed by Porsche? AOC AGON Pro PD32M | 4K 144Hz Mini LED
6 липня 202329 596 переглядів
Nareszcie monitor 4K 144Hz tak to można grać i pracować! Recenzja AOC PD32M
24 вересня 20226 106 переглядів
PRO monitor, czy FANABERIA? | AGON AOC PD32M | recenzja, test
30 квітня 2023489 переглядів
I made a mistake | PORSCHE DESIGN | AOC AGON PRO PD32M 4K Mini-LED Monitor | No Audio
9 травня 20224 487 переглядів
Introducing Porsche Design AOC AGON PRO PD32M.
11 травня 20223 159 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 899 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 968 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 572 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 999 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 7 319 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible