ДБЖ APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI 900 ВА
Фото 4 |
APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI 900 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI 900 ВА
Усі ціни 44 →APC APC Back-UPS Pro BR 900VA LCD (BR900MI) | 15 600 грн. |
Джерело безперебійного живлення APC Back UPS Pro BR 900VA, LCD | 12 679 грн. |
ДБЖ APC Back UPS Pro BR 900VA LCD BR900MI | 11 470 грн. |
APC BR900MI | 11 024 грн. |
Apc Back Ups Pro Br 900VA, Lcd (BR900MI) | 13 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI
Ціни на APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro BR 650VA BR650MI 650 ВА | від 8 000 грн. | 34 пропозиції | ||
APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900MI 900 ВА | від 10 673 грн. | 45 пропозицій | ||
APC Back-UPS Pro BR 1300VA BR1300MI 1300 ВА | від 15 102 грн. | 35 пропозицій | ||
APC Back-UPS Pro BR 1600VA BR1600MI 1600 ВА | від 18 304 грн. | 32 пропозиції |