ДБЖ APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI 900 ВА
Фото 4 |
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI 900 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI 900 ВА
Усі ціни 48 →APC APC Easy UPS BVX900LI | 6 399 грн. |
ДБЖ Easy UPS 480W/900VA,L-I,AVR,4xIEC BVX900LI (BVX900LI) | 5 987 грн. |
ДБЖ APC Easy UPS BVX 900VA (BVX900LI) | 6 589 грн. |
ДБЖ APC easy ups bvx 900va (BVX900LI) BVX900LI | 6 121 грн. |
Apc Back-UPS 900VA Iec (BVX900LI) | 6 462 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI
Ціни на APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BVX 700VA BVX700LI 700 ВА | від 4 282 грн. | 53 пропозиції | ||
APC Easy-UPS BVX 900VA BVX900LI 900 ВА | від 5 199 грн. | 49 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1200VA BVX1200LI 1200 ВА | від 6 368 грн. | 49 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 1600VA BVX1600LI 1600 ВА | від 8 022 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BVX 2200VA BVX2200LI 2200 ВА | від 9 600 грн. | 8 пропозицій |