ДБЖ APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI 5000 ВА
Фото 4 |
APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI 5000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI 5000 ВА
Усі ціни 16 →Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT, 5000VA (4500W), On-Line | 237 045 грн. |
Apc Smart-UPS Srt 5000VA Rm (SRT5KRMXLI) | 227 973 грн. |
Apc Smart-UPS Srt 5000VA Rm (SRT5KRMXLI) | 225 786 грн. |
Источник бесперебойного питания APC Smart-UPS SRT 5000VA RM (SRT5KRMXLI) | 238 345 грн. |
Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 5000VA RM (SRT5KRMXLI) | 236 849 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI
Ціни на APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS SRT 2200VA SRT2200RMXLI 2200 ВА | від 90 240 грн. | 3 пропозиції | ||
APC Smart-UPS SRT 3000VA SRT3000RMXLI 3000 ВА | від 105 600 грн. | 23 пропозиції | ||
APC Smart-UPS SRT 5000VA SRT5KRMXLI 5000 ВА | від 225 786 грн. | 16 пропозицій | ||
APC Smart-UPS SRT 6000VA SRT6KRMXLI 6000 ВА | від 265 200 грн. | 25 пропозицій | ||
APC Smart-UPS SRT 8000VA SRT8KRMXLI 8000 ВА | від 352 521 грн. | 4 пропозиції | ||
APC Smart-UPS SRT 10000VA SRT10KRMXLI 10000 ВА | від 363 600 грн. | 27 пропозицій |