ДБЖ APC Back-UPS 650VA BE650G2-GR 650 ВА
Відео 2Фото 5 |
APC Back-UPS 650VA BE650G2-GR 650 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS 650VA BE650G2-GR 650 ВА
Линейно-интерактивный ИБП APC Back-UPS 650VA (BE650G2-GR) BE650G2-GR | 5 655 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Back-UPS 650VA (BE650G2-GR) | 5 670 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Back-UPS 650VA (BE650G2-GR) BE650G2-GR | 5 680 грн. |
Відеоогляди
Модификації APC Back-UPS 650VA BE650G2-GR
Ціни на APC Back-UPS 650VA BE650G2-GR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 650VA BE650G2-GR 650 ВА | від 5 655 грн. | 3 пропозиції | ||
APC Back-UPS 850VA BE850G2-GR 850 ВА | від 6 131 грн. | 5 пропозицій |