ДБЖ APC Smart-UPS 750VA SMT750I 750 ВА
Відео 3Фото 7 |
APC Smart-UPS 750VA SMT750I 750 ВА |
|
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення, що передбачає вільне розміщення без стаціонарного монтажу. Належить до рішень комп'ютерного типу. Ефективна потужність знаходиться на рівні 500 Вт. Встановлено 1 акумулятор на 12 В. Сама батарея свинцево-кислотного типу, герметичний корпус, густий електроліт. Акумуляторний блок APC Smart-UPS 750VA LCD не потребує додаткового обслуговування, повністю безпечний для установки в житлових і робочих приміщеннях.
Звернемо увагу на температурну компенсацію при зарядці, що дозволяє істотно продовжити термін служби акумулятора. На корпусі передбачено 6 євро-розеток. Є індикація. Для з'єднання з ПК USB і COM-порт. Також присутній роз'єм SmartSlot, який дозволяє задіяти плати розширення. Є опція підрахунку витраченої електроенергії в кВт⋅год. Реалізований ряд захисних систем, передбачений мережевий фільтр і звукова сигналізація про події. Час автономної роботи від вбудованої батареї при повному навантаженні становить близько 5 хв. При половинному навантаженні джерело безперебійного живлення відпрацьовує в районі 14 хв. ДБЖ видає шум до 40 дБ. Слабо піддається нагріванню.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Купити APC Smart-UPS 750VA SMT750I 750 ВА
Усі ціни 26 →Apc Smart-UPS 750VA Lcd (SMT750I) | 24 057 грн. |
Apc Smart-UPS 750VA Lcd (SMT750I) | 31 561 грн. |
Устройство бесперебойного питания APC Smart-UPS 750VA LCD SmartConnect (SM | 26 952 грн. |
APC Smart-UPS 750VA LCD 230V with SmartConnect SMT750IC | 23 380 грн. |
APC SMT750IC | 25 899 грн. |
Модификації APC Smart-UPS 750VA SMT750I
Ціни на APC Smart-UPS 750VA SMT750I |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMT750I 750 ВА | від 19 800 грн. | 26 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMT1000I 1000 ВА | від 26 560 грн. | 26 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMT1500I 1500 ВА | від 22 960 грн. | 64 пропозиції |