Літня шина Aplus A609 165/70 R13 79T
Відео 7Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Aplus A609 165/70 R13 79T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus A609 165/70 R13 79T
Усі ціни 31 →Шина Aplus A609 165/70 R13 79T | 1 242 грн. |
Aplus A609 165/70 R13 79T | 1 273 грн. |
Aplus A609 165/70 R13 79T | 1 373 грн. |
Aplus A609 (165/70R13 79T) | 1 262 грн. |
Летние шины Aplus A609 165/70 R13 79T 1002017147 | 1 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →