Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Aplus

Літня шина Aplus A609 165/70 R13 79T

Фото - Шини Aplus A609 165/70 R13 79T
Відео 8Фото 9
Виберіть розмір шин
Aplus A609 165/70 R13 79T
165/70 R13
79
T
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
165 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
13 "
Індекс навантаження
79
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
70 дБ
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.

Купити Aplus A609 165/70 R13 79T

Шина Aplus A609 165/70 R13 79T

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 440 грн.

Aplus A609 165/70 R13 79T

Бренд - Aplus;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - T;Діаметр - 13;Сезон - Літні;Ширина - 165;Профіль - 70;Індекс навантаження - 79;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
1 148 грн.

Aplus A609 165/70 R13 79T AP1956H1

Aplus A609 165/70 R13 79T
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 739 грн.

Aplus A609 165/70 R13 79T

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
1 867 грн.

Літня шина Aplus A609 165/70 R13 79T

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 217 грн.

Динаміка цін на Aplus A609 165/70 R13 79T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Aplus A609 165/70 R13 79T

Ціни на Aplus A609 165/70 R13 79T
Aplus A609 165/70 R13 79T від 1 148 грн.5 пропозицій
Відеоогляди