Вантажна шина Aplus D801 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Aplus D801 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aplus D801 315/70 R22.5 154L
Грузовые шины Aplus D801 (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L 20PR 1000977934 | 9 953 грн. |
Шини Aplus D801 (ведущая) 315/70 R22,5 154/150L 20PR | 9 681 грн. |
Aplus D801 ведуча ведуча (315/70R22,5 154/150L) 287630 | 9 568 грн. |
Вантажні шини Aplus D801 (ведуча) 315/70 R22.5 154/150L 20PR | 10 550 грн. |
Шина Aplus D801 (провідна) 315/70 R22.5 154/150L PR20 | 10 840 грн. |