Вантажна шина Ovation VI-768 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-768 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-768 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 18 →Ovation VI-768 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/152L | 11 276 грн. |
Ovation VI-768 (ведущая) 315/80 R22.5 156/152L PR20 | 9 490 грн. |
Ovation VI-768 (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 9 634 грн. |
Ovation VI-768 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/152L 20PR | 9 495 грн. |
Ovation VI-768 315/80 R22.5 156/152L | 10 150 грн. |
ще 13 пропозицій