Apple iPad Pro 11 2022 128 ГБ / 5G
Відео 16Фото 10 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple iPad Pro 11 2022 128 ГБ / 5G
Усі ціни 53 →Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi + Cellular 128GB Silver (MP563, MNYD3) MP563, | 36 289 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 11 2022, 128GB, Silver, Wi-Fi + LTE (M2) (MP563 / M | 37 999 грн. |
Apple iPad Pro 11" 2022 Wi-Fi + LTE 128GB Silver (MP563, MNYD3) | 37 107 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi + LTE 128GB Space Gray (MP553) | 36 417 грн. |
Планшет Apple iPad Pro 11" Wi-Fi + Cellular 128Gb Silver (MNYD3RK/A) MNYD3 | 48 499 грн. |
Дуже класний великий екран, для ігор, роботи, фільмів айпад дуже хороший, можна використовувати як комп'ютер якщо купити Клавіатуру Magic Key Bord Батарея, потужність, сама операційна система дуже добре синхронізована з цим айпадом. Ціна, кнопки гучності котрі працюють у вертикально-горизонтальному положенні по різному та IPs матриці. Все інше Play Game VT: користуюся Apple iPad Pro 11 2022 128GB кілька місяців
Я б на ці гроші краще зібрав би пк
Или купить битый жигуль)0)))) |
Відомо, що планшети "Айпад" від Apple вважаються зразками у світі портативних пристроїв. Їхні Pro-версії здатні конкурувати з більшістю ноутбуків, а в деяких аспектах навіть випереджають більшість портативних комп'ютерів.
Визначна продуктивність
У корпус Apple iPad Pro 11 2022 5G, виконаний з тонкого металу, встановлений потужний процесор Apple M2, який легко справляється з найскладнішими завданнями. Планшет дозволяє запускати ігри з високими параметрами графіки завдяки адаптивній частоті оновлення екрана ProMotion (до 120 Гц). Дисплей моделі вважається одним з найкращих на ринку – це Liquid Retina панель з роздільною здатністю 2388x1668 пікселів та щільністю пікселів 265 ppi.
Досконалість у роботі зі стілусом
Планшет значно покращив можливості роботи із пером Apple Pencil другого покоління. Тепер екран розпізнає торкання стілусу на відстані до 12 мм від поверхні, що стане в нагоді художникам, ілюстраторам та дизайнерам. Єдиний недолік - аксесуари, такі як Apple Pencil, Magic Keyboard та Smart Keyboard Folio, доводиться купувати окремо, і вони не є дешевими.
Визначні характеристики
Камера Apple iPad Pro 11 2022 5G змагається з просунутими смартфонами щодо якості зйомки. Задній фотомодуль включає 12-мегапіксельний основний сенсор, 10-мегапіксельний ультраширококутний та LiDAR-датчик для швидкого фокусування та 3D-сканування. Фронтальна камера на 12 МП стане в нагоді для відеодзвінків і підтримує функцію Center Stage. Планшет може працювати до 10 годин від однієї зарядки акумулятора і має розблокування по обличчю Face ID, 4 стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos, 5G, Wi-Fi 6E та Bluetooth v5.3. Ця модель вважається однією з найкращих у своєму класі, і її передує лише 12,9-дюймова версія Apple iPad Pro 2022.
- Сумісний з клавіатурою Magic Keyboard та чохлом Smart Folio
- Зарядний пристрій USB-C у комплекті на 20 Вт
- Яскравість дисплея до 600 нит, підтримка DCI-P3
Модификації Apple iPad Pro 11 2022
Ціни на Apple iPad Pro 11 2022 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 11 2022 128 ГБ | від 31 299 грн. | 72 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2022 128 ГБ / 5G | від 32 325 грн. | 53 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2022 256 ГБ | від 35 599 грн. | 73 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 11 2022 256 ГБ / 5G | від 41 299 грн. | 51 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 11 2022 512 ГБ | від 42 699 грн. | 56 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2022 512 ГБ / 5G | від 44 844 грн. | 40 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2022 1 ТБ | від 57 799 грн. | 45 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2022 1 ТБ / 5G | від 65 149 грн. | 28 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2022 2 ТБ | від 65 399 грн. | 18 пропозицій | ||
Apple iPad Pro 11 2022 2 ТБ / 5G | від 65 199 грн. | 30 пропозицій |