Картридж для води Aquafilter FCCEL5M20BB
Aquafilter FCCEL5M20BB 5 мкм20 мкм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter FCCEL5M20BB
Усі ціни 7 →Aquafilter Aquafilter FCCEL5M20B (Целлюлоза) | 565 грн. |
Картридж поліестер Aquafilter FCCEL5M20BB (багатораз. 5мкр) х/в | 697 грн. |
Картридж багаторазовий з гофрованого поліестеру Aquafilter FCCEL5M20B | 635 грн. |
Картридж AQUAFILTER FCCEL5M20BB механічної очистки | 697 грн. |
Картридж поліестеровий Aquafilter FCCEL5M20BB 5 мкм (Big Blue 20) | 625 грн. |
Картридж Aquafilter FCCEL5M20B з гофрованого поліестеру багаторазового вик | 743 грн. |
Картридж Aquafilter FCCEL5M20BB механічної очистки | 697 грн. |
Модификації Aquafilter FCCEL5M20BB
Ціни на Aquafilter FCCEL5M20BB |
---|---|---|---|---|
Aquafilter FCCEL5M20BB | від 565 грн. | 7 пропозицій | ||
Aquafilter FCCEL20M20BB | від 565 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →