Кухонна мийка Aquamarin LEO 58-18 580x440
Фото 11 |
Aquamarin LEO 58-18 |
|
Мийка комплектується сифоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquamarin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquamarin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquamarin LEO 58-18 580x440
Кухонна мийка AQUAMARIN LEO 58-18 SND Пісочний | 3 000 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN LEO 58-18 BG Бежевий | 2 799 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN LEO 58-18 LGR Сірий | 3 000 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN LEO 58-18 WH Білий | 3 000 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN LEO 58-18 ONX Чорний | 2 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →