Кухонна мийка Aquamarin Alcor 78-50 780x500
Фото 8 |
Aquamarin Alcor 78-50 |
|
Мийка комплектується сифоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquamarin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquamarin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquamarin Alcor 78-50 780x500
Кухонна мийка AQUAMARIN Alcor 780-50 SND Піщаний (з великою чашею) | 3 399 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN Alcor 780-50 BG Бежева (з великою чашею) | 3 399 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN Alcor 780-50 GRS Сірий Камінь (з великою чашею) | 3 399 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN Alcor 780-50 WH Біла (з великою чашею) | 3 399 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN Alcor 780-50 ONX Чорна (з великою чашею) | 3 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →