Кухонна мийка Aquamarin DHM 65-50 650x500
Фото 7 |
Aquamarin DHM 65-50 |
|
Мийка комплектується сифоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquamarin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquamarin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquamarin DHM 65-50 650x500
Кухонна мийка AQUAMARIN DHM 65-50 BG Беж | 3 099 грн. |
Мийка кухонна AQUAMARIN DHM 65-50 WH Білий | 3 099 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN DHM 65-50 ONX Чорний | 3 099 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN DHM 65-50 GR Сірий | 3 099 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN DHM 65-50 SND Пісочний | 3 099 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →