Кухонна мийка Aquamarin Piazza 500-40 400x500
Фото 9 |
Aquamarin Piazza 500-40 |
|
Поверхня мийки стійка до механічних пошкоджень і подряпин.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquamarin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquamarin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquamarin Piazza 500-40 400x500
Кухонна мийка AQUAMARIN PIAZZA 500-40 BG Бежевий | 3 400 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN PIAZZA 500-40 TITAN Сірий | 3 400 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN PIAZZA 500-40 NERO Чорний (без вкраплень) | 3 400 грн. |
Кухонна мийка AQUAMARIN PIAZZA 500-40 WHITE Біла (без вкраплень) | 3 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →