Кухонна мийка Aquasanita Tesa SQT103AWP-220 1000x500
Фото 11 |
Aquasanita Tesa SQT103AWP-220 |
|
Матеріал мийки зроблений з 80% порошкового натурального кварцу і 20% сполучних речовин. Поверхня мийки стійка до перепадів температури, хімічних миючих і миючих засобів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquasanita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquasanita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquasanita Tesa SQT103AWP-220 1000x500
Усі ціни 33 →Aquasanita TESA Plus SQT103 601 Black - Metallic | 13 356 грн. |
Кухонная мойка Aquasanita TESA SQT 103AWP-112 | 10 327 грн. |
Кухонна мийка AquaSanita Tesa Plus SQT103AWP-110 (Beige -Sand) | 13 356 грн. |
Aquasanita TESA Plus SQT103 222 Graphite | 13 356 грн. |
Aquasanita TESA Plus SQT103 202 Alumetallic - Cold grey | 13 356 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Aquasanita Tesa SQT103AWP-220
Ціни на Aquasanita Tesa SQT103AWP-220 |
---|---|---|---|---|
Aquasanita Tesa SQT105AWP-220 780x500 | від 9 097 грн. | 25 пропозицій | ||
Aquasanita Tesa SQT104AWP-220 860x500 | від 10 893 грн. | 37 пропозицій | ||
Aquasanita Tesa SQT103AWP-220 1000x500 | від 10 327 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →