Кухонна мийка Schock Modena D-100 860x500
Фото 5 |
Schock Modena D-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Modena D-100 860x500
Schock Modena D-100 bronze 87 | 7 525 грн. |
Schock MODENA D100 Bronze-87 | 13 659 грн. |
Schock MODENA D100 Earth-82 | 13 659 грн. |
Schock MODENA D100 Magnolia-89 | 13 659 грн. |
Schock MODENA D100 Vintage-79 | 14 733 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →