Кухонна мийка Aquasanita Tesa SQT104AWP-220 860x500
Фото 11 |
Aquasanita Tesa SQT104AWP-220 |
|
Матеріал мийки зроблений з 80% з порошкового натурального кварцу і 20% сполучних речовин. Поверхня мийки стійка до хімічних миючих і миючих засобів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquasanita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquasanita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquasanita Tesa SQT104AWP-220 860x500
Усі ціни 29 →Aquasanita TESA Plus SQT104 601 Black - Metallic | 11 466 грн. |
Кухонная мойка Aquasanita TESA SQT 104AWP-220 | 11 056 грн. |
Кухонна мийка AquaSanita Tesa Plus SQT104AWP-110 (Beige -Sand) | 11 466 грн. |
Aquasanita TESA Plus SQT104 222 Graphite | 11 466 грн. |
Aquasanita TESA Plus SQT104 202 Alumetallic - Cold grey | 11 466 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Aquasanita Tesa SQT104AWP-220
Ціни на Aquasanita Tesa SQT104AWP-220 |
---|---|---|---|---|
Aquasanita Tesa SQT105AWP-220 780x500 | від 9 097 грн. | 25 пропозицій | ||
Aquasanita Tesa SQT104AWP-220 860x500 | від 10 893 грн. | 38 пропозицій | ||
Aquasanita Tesa SQT103AWP-220 1000x500 | від 10 327 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →