Насосна станція AquaticaLeo 775383/24
AquaticaLeo 775383/24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaticaLeo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaticaLeo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaticaLeo 775383/24
Усі ціни 12 →Насосна станція AquaticaLeo 0.6 кВт 45 л/хв 24 л 775383/24 | 7 242 грн. |
AquaticaLeo AquaticaLeo AJm60A3/UA (775383/24) 775383/24 | 8 382 грн. |
Насос Aquatica&Leo 0.6кВт Hmax 45м Qmax 45л/хв (775383/24) | 8 382 грн. |
Насосна станція відцентрова самовсмоктувальна AquaticaLeo 0.6кВт Hmax 45м | 8 382 грн. |
Насосна станція LEO 775383/24 | 7 242 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації AquaticaLeo 775383/24
Ціни на AquaticaLeo 775383/24 |
---|---|---|---|---|
AquaticaLeo 775382/24 | від 6 136 грн. | 12 пропозицій | ||
AquaticaLeo 775383/24 | від 7 242 грн. | 12 пропозицій | ||
AquaticaLeo 775384/24 | від 7 516 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →