Насосна станція AquaticaLeo 775384/24
AquaticaLeo 775384/24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaticaLeo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaticaLeo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaticaLeo 775384/24
Усі ціни 10 →Насосна станція AquaticaLeo 0.75 кВт 85 л/хв 24 л 775384/24 | 8 699 грн. |
AquaticaLeo AquaticaLeo AJm75A3/UA (775384/24) 775384/24 | 8 699 грн. |
Насос Aquatica&Leo 0.75кВт Hmax 40м Qmax 85л/хв (775384/24) | 8 699 грн. |
Насосна станція відцентрова самовсмоктувальна AquaticaLeo 0.75кВт Hmax 40м | 8 699 грн. |
Насосна станція AquaticaLeo AJm75A3/UA 0.75кВт Hmax 40м Qmax 85л/хв 775384 | 8 699 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації AquaticaLeo 775384/24
Ціни на AquaticaLeo 775384/24 |
---|---|---|---|---|
AquaticaLeo 775382/24 | від 6 136 грн. | 10 пропозицій | ||
AquaticaLeo 775383/24 | від 7 242 грн. | 10 пропозицій | ||
AquaticaLeo 775384/24 | від 7 516 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →