Насосна станція AquaticaLeo 775382/24
AquaticaLeo 775382/24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaticaLeo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaticaLeo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaticaLeo 775382/24
Усі ціни 10 →Насосна станція AquaticaLeo 0.45 кВт 45 л/хв 24 л 775382/24 | 6 747 грн. |
AquaticaLeo AquaticaLeo AJm45A3/UA (775382/24) 775382/24 | 7 102 грн. |
Насос Aquatica&Leo 0.45кВт Hmax 41м Qmax 45л/хв (775382/24) | 7 102 грн. |
Насосна станція відцентрова самовсмоктувальна AquaticaLeo 0.45кВт Hmax 41м | 7 102 грн. |
Насосна станція AquaticaLeo AJm45A3/UA 0.45кВт Hmax 41м Qmax 45л/хв 775382 | 7 102 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації AquaticaLeo 775382/24
Ціни на AquaticaLeo 775382/24 |
---|---|---|---|---|
AquaticaLeo 775382/24 | від 6 136 грн. | 10 пропозицій | ||
AquaticaLeo 775383/24 | від 7 242 грн. | 10 пропозицій | ||
AquaticaLeo 775384/24 | від 7 516 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →