Насосна станція Optima Jet 150S-50
Optima Jet 150S-50 відцентровий 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Jet 150S-50
Усі ціни 16 →Optima JET150S-50 G | 6 897 грн. |
Насосна станція Optima JET150S-50 1.3 кВт нержавійка на гребінці 171013032 | 6 897 грн. |
Насосная станция Optima JET150S-50 G 1.3 кВт | 6 915 грн. |
Насосная станция Optima JET150S-50 1,3кВт нержавейка на Гребёнке | 6 897 грн. |
Optima JET150S-50 G | 6 897 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Optima Jet 150S-50
Ціни на Optima Jet 150S-50 |
---|---|---|---|---|
Optima Jet 150S-24 | від 4 117 грн. | 38 пропозицій | ||
Optima Jet 150S-50 | від 6 369 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →