Велосипед Ardis Getman 28
Ardis Getman 28 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardis Getman 28
Усі ціни 8 →Велосипед 28 Ardis Гетьман Nexus CTB 2020 черный/серый 0248/black | 8 441 грн. |
Велосипед Ardis Гетьман 28" NEXUS 21" 2023 Чорний (0248-210) | 9 389 грн. |
Велосипед Ardis Гетьман 28" Nexus 19" 2023 Чорний (0248-190) | 9 389 грн. |
Велосипед Ardis Гетьман 28" 21" 2023 Чорний (0940-210) | 6 896 грн. |
Велосипед Ardis 28 CTB CT Гетьман Чорний (0940-2) | 6 760 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди