Умивальник ArtCeram Cow CWL002 600 мм
ArtCeram Cow CWL002 600 мм800 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Cow CWL002 600 мм
Раковина підвісна ArtCeram Cow 600х450 мм CWL002 01; 00 | 7 014 грн. |
Раковина керамічна 60 см Artceram Cow, white glossy (CWL002 01; 00) | 6 806 грн. |
Керамічна раковина 60 см Artceram Cow, white glossy (CWL002 01; 00) CWL002 | 11 758 грн. |
Раковина подвесная ArtCeram Cow 600х450 мм CWL002 01; 00 | 10 920 грн. |
Модификації ArtCeram Cow CWL002
Ціни на ArtCeram Cow CWL002 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Cow CWL002 600 мм | від 6 806 грн. | 4 пропозиції | ||
ArtCeram Cow CWL003 800 мм | від 7 920 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →