Умивальник ArtCeram Cow CWL003 800 мм
ArtCeram Cow CWL003 600 мм800 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Cow CWL003 800 мм
Раковина підвісна ArtCeram Cow 800х450 мм CWL003 01; 00 | 8 162 грн. |
Раковина керамічна 80 см Artceram Cow, white glossy (CWL003 01; 00) | 7 920 грн. |
Керамічна раковина 80 см Artceram Cow, white glossy (CWL003 01; 00) CWL003 | 13 693 грн. |
Раковина подвесная ArtCeram Cow 800х450 мм CWL003 01; 00 | 13 020 грн. |
Модификації ArtCeram Cow CWL003
Ціни на ArtCeram Cow CWL003 |
---|---|---|---|---|
ArtCeram Cow CWL002 600 мм | від 6 806 грн. | 4 пропозиції | ||
ArtCeram Cow CWL003 800 мм | від 7 920 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →