Умивальник ArtCeram Ghost GHL001 420 мм
Фото 14 |
ArtCeram Ghost GHL001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Ghost GHL001 420 мм
Усі ціни 11 →Раковина накладна ArtCeram Ghost 42 GHL001 01; 00 | 6 377 грн. |
Раковина керамічна 42 см Artceram Ghost, blue sapphire (GHL001 16; 00) | 10 562 грн. |
Керамічна раковина 42 см Artceram Ghost, white glossy (GHL001 01; 00) GHL0 | 10 716 грн. |
Раковина-чаша ArtCeram Ghost 42 GHL001 01; 00 | 10 080 грн. |
Раковина керамічна 42 см Artceram Ghost, black glossy (GHL001 03; 00) | 10 562 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →