Неттоп Artline Business B11 B11v20Win
від 8 546 до 8 999 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Celeron, J4125, 2 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:UHD Graphics Накопичувач:120 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B11 14
Характеристики
Artline Business B11 B11v20Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B11 B11v20Win
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B11 Windows 11 Pro (B11v20Win) B11v20Win | 8 586 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B11 Windows 11 Pro (B11v20Win) | 8 586 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B11 Windows 11 Pro (B11v20Win | 8 626 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B11 Windows 11 Pro (B11v20Win | 8 546 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B11 Windows 11 Pro (B11v20Win) B11v20Win | 8 586 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо