Неттоп Artline Business B14 B14v09
від 9 855 до 13 878 грн. Порівняти ціни 24 →Проц:Celeron, J4125, 2 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 600 Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B14 12
Характеристики
Artline Business B14 B14v09 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B14 B14v09
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B14v09 | 10 113 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B14 (B14v09) | 10 113 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B14 (B14v09) | 10 068 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B14 (B14v09) | 10 163 грн. |
Моноблок ARTLINE Business B14 (B14v09+B24F75-VA) Black | 13 878 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Рекомендуємо