Персональний комп'ютер Artline WorkStation W79 W79v06Win
Фото 28 | від 84 251 до 85 455 грн. Порівняти ціни 11 →2022 рікWorkStation (для роботи)настільнийробоча станція16 ядердискретнаUSB C gen1USB C gen2Windows 11 Проц:Core i9, 12900KF, 2.4 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Quadro P2200, 5 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline WorkStation W79 36
Характеристики
Artline WorkStation W79 W79v06Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W79 W79v06Win
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W79v06Win | 85 455 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W79 (W79v06Win) | 85 455 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W79 (W79v06Win) | 84 251 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W79 (W79v06Win) | 85 265 грн. |
Рабочая станция ARTLINE WorkStation W79 (W79v06Win) W79v06Win | 85 455 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо