Персональний комп'ютер Artline WorkStation W99 W99v53
Фото 18 | від 173 905 до 176 400 грн. Порівняти ціни 9 →2023 рікWorkStation (для роботи)настільний16 ядердискретнаSSD+SSD (2 диски)Wi-FiBluetoothзвук 7.1підтримка VRUSB C gen1USB C gen2USB C gen2x2 Проц:Core i7, 13700KF, 2.5 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Quadro RTX A5000, 24 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W99 22
Характеристики
Artline WorkStation W99 W99v53 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W99 W99v53
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W99v53 | 176 400 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W99 (W99v53) | 176 400 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W99 (W99v53) | 173 905 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W99 (W99v53) W99v53 | 176 400 грн. |
Artline ARTLINE WorkStation W99 (W99v53) W99v53 | 176 400 грн. |
Artline W99v53 | 176 400 грн. |
Графічна станція ARTLINE WorkStation W99 (W99v53) W99v53 | 176 370 грн. |
Графічна станція ARTLINE WorkStation W99 (W99v53) | 176 400 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W99v53 | 176 400 грн. |
Закрити
Рекомендуємо