Персональний комп'ютер Artline Gaming X36 X36v15
Фото 12 | від 26 726 до 29 807 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Radeon RX 6600 XT, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X36 24
Характеристики
Artline Gaming X36 X36v15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X36 X36v15
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Overlord X36v15 | 26 853 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Overlord X36 (X36v15) | 26 853 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Overlord X36 (X36v15) | 26 978 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Overlord X36 (X36v15) | 26 726 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Overlord X36 (X36v15) X36v15 | 26 853 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо