Материнська плата ASRock H670 Steel Legend
Фото 6 |
Повнорозмірна та добре збалансована материнська плата середнього класу, побудована на базі системної логіки H670, яку компанія Intel презентувала на початку 2022 року. Є представником сімейства Steel Legend, до якого входять доступні і в той же час дуже просунуті материнські плати для ігрових зборок початкового та середнього рівня. Завдяки актуальному сокету Intel LGA 1700 підійде для збирання сучасного ПК на базі гібридних процесорів 12-го покоління Intel Alder Lake.
Як і всі представники серії Steel Legend, ця плата оснащена укріпленими армованими слотами для підключення відеокарт (прим: підтримується парний режим Crossfire) і SSD-накопичувачів форм-фактора M.2. Повне компонування плати зроблено за наступною схемою: 2 слоти для відеокарт + 3 роз'єми M.2 + 4 конектори SATA 3 + 4 слоти для оперативної пам'яті. В останньому випадку плата дозволяє встановити до 128 ГБ пам'яті DDR4 з максимальною тактовою частотою 5000 МГц.
Просунуті ігрові можливості ASRock H670 Steel Legend підкреслює вбудована система синхронізації підсвічування ASRock Polychrome Sync, додаткові конектори для підключення LED-стрічок і водяного охолодження, а також просунутий мережевий контролер Dragon RTL8125BG з пропускною спроможністю 2. Додатковий бонус - підтримка технології Base Frequency Boost (BFB), яка дозволяє вручну розганяти процесори Intel із заблокованим множником.
Купити ASRock H670 Steel Legend
Усі ціни 26 →AsRock H670 Steel Legend (s1700, Intel H670) | 6 259 грн. |
ASRock H670 Steel Legend | 6 355 грн. |
ASRock H670 Steel Legend | 6 294 грн. |
Материнская плата ASRock h670 Steel Legend Socket 1700 | 6 717 грн. |
Материнська плата ASRock H670 STEEL LEGEND | 6 611 грн. |