Процесор AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX (100-100000591WOF)
Відео 24Фото 5 |
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX |
|
Передтопова модель Ryzen 7 CPU Ryzen 7 побудована на базі абсолютно нової архітектури AMD Zen 4. CPU зроблено за передовим 5-нм техпроцесом, оснащений шиною пам'яті PIC-E п'ятого покоління, заточений на роботу з прогресивною ОЗП формату DDR5 та підтримує технологію авторозгону пам'яті AMD EXPO . Для встановлення процесора знадобиться сучасний ПК із материнською платою на базі нового сокету AM5, який представили у 2022 році.
Процесор оснащений 8 ядрами з базовою тактовою частотою від 4.5, яка при використанні технології Turbo Core може автоматично розганятися до 5.4 ГГц. Завдяки технології багатопоточності кожне ядро може одночасно виконувати по два потоки обчислень, що суттєво підвищує швидкодію процесора при комплексних навантаженнях. Об'єм кеш-пам'яті порівняно з Ryzen 7 минулих поколінь подвоївся та становить 32 МБ.
За рахунок підвищення тактових частот, збільшення обсягу кешу та оптимізації архітектури одноядерна продуктивність Ryzen 5 Raphael 7700X BOX зросла на 29% порівняно з попередником. Загалом продуктивність чипа приблизно дорівнює потужності CPU Ryzen 9 позаминулого покоління. Через початкову дорожнечу пам'яті DDR5 і материнських із сокетом AM5 дана модель є цікавим варіантом процесора на виріст, який буде цікавий насамперед комп'ютерним ентузіастам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX
Усі ціни 65 →AMD Ryzen 7 7700X 4.5(5.4)GHz 32MB sAM5 Box (100-100000591WOF) 100-1000005 | 14 999 грн. |
Процесор AMD Ryzen 7 7700X (4.5GHz 32MB 105W AM5) Box (100-100000591WOF) 1 | 12 900 грн. |
Процесор AMD Ryzen 7 7700X (100-100000591WOF) | 13 129 грн. |
Amd Ryzen 7 7700X (100-100000591WOF) | 12 751 грн. |
Amd Ryzen 7 7700X (100-100000591WOF) Ua | 13 231 грн. |
• Низька температура при знятій IHS (в умілих руках)
• Додатковий кеш для іграшок • Гарне відношення ціни до продуктивності • Розганяється, хай і з невеликими махінаціями • DDR5 та новий для 2023р. сокет із перспективами • Нахабно завищені ціни у перекупних магазинів
• Занадто дорого, якщо покращуєте ПК з DDR4 • Дорогуючі плати на майбутнє B650E/X670E 8+8 pin SnNDay: користуюся AMD 7800X3D BOX менше місяця
як приемно коли відгук пише людина з розумом
Какую бюджетную материнку посоветуешь?
ну если улучшать с ддр4 то и процессор 5 7500ф с платой на б650 без е то будет дешевле |
Модификації AMD Ryzen 7 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 7 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 BOX | від 11 000 грн. | 58 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 MPK | від 10 399 грн. | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700 OEM | від 11 684 грн. | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X BOX | від 12 750 грн. | 66 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7700X OEM | від 12 699 грн. | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO MPK | від 17 720 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7745 PRO OEM | від 15 480 грн. | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D BOX | від 15 147 грн. | 45 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Raphael 7800X3D OEM | від 15 615 грн. | 29 пропозицій |
Інтернет-магазини нереально накручують цінники - я можу знайти на taobao в Китаї офіційний завод і купити відсоток за 450 $ + трохи доставки, ніж у перекупних магазинів за 600 $.