Процесор AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX (100-100000593WOF)
Відео 20Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX |
|
6-ядерний процесор середньої потужності, побудований на базі нової мікроархітектури AMD Zen 4 (кодове ім'я Raphael). Чіп зроблений за передовим 5-нм техпроцесом, заточений для роботи з оперативною пам'яттю DDR5 з технологією авторозгону AMD EXPO і розрахований на встановлення в материнські плати із сокетом AMD AM5, представленим у 2022 році. В основі чипа Ryzen 5 7600X BOX лежать 6 прогресивних ядер Zen 4 з базовою тактовою частотою 4.7 ГГц, які за допомогою технології Turbo Core можуть автоматично розганятися до 5.3 ГГц.
Ядра підтримують технологію багатопоточності, що дозволяє кожному ядру одночасно виконувати два потоки обчислень, тим самим підвищуючи загальну продуктивність процесора. Завдяки новій архітектурі інженери AMD змогли вдвічі збільшити обсяг кеш-пам'яті третього рівня, довівши її загальну кількість до 32 МБ. Завдяки збільшеним тактовим частотам, нарощеному об'єму кешу і оптимізованій архітектурі Ryzen 5 Raphael 7600X BOX забезпечує майже 30% приріст продуктивності при одноядерному навантаженні в порівнянні з аналогічними CPU на архітектурі Zen 3. творчих авторів та розробників. Однак через дорожнечу материнських плат на AM5 та пам'яті DDR5 та материнських плат із сокетом AM5 на старті продажів вони є скоріше продуктом на перспективу, який зацікавить насамперед комп'ютерних ентузіастів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX
Усі ціни 59 →AMD Ryzen 5 7600X 4.7(5.3)GHz 32MB sAM5 Box (100-100000593WOF) 100-1000005 | 9 129 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 7600X (4.7GHz 32MB 105W AM5) Box (100-100000593WOF) 1 | 9 135 грн. |
Процесор AMD Ryzen 5 7600X (100-100000593WOF) | 8 959 грн. |
Процесор Amd Ryzen 5 7600X (100-100000593WOF) | 9 189 грн. |
Amd Ryzen 5 7600X (100-100000593WOF) Ua | 9 486 грн. |
Економічність, буст до 5450Мгц без розгону, майбутні платформи, кеш L3 32мб. Високі температури (знижується за допомогою курви та пару натискань кнопок у Біосі), відстійний контролер пам'яті (пам'ять вище 6400 не поїде), розгону по суті немає, все що вичавіть 5500 і те не стабільно. Slimainis: користуюся AMD 7600X BOX кілька місяців |
крутий камінь температура
сила ціна Max Ostapenko: користуюся AMD 7500F OEM кілька місяців |
Модификації AMD Ryzen 5 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 5 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK | від 7 425 грн. | 51 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM | від 6 999 грн. | 35 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX | від 8 156 грн. | 39 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 MPK | від 7 899 грн. | 9 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 OEM | від 7 571 грн. | 27 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX | від 8 550 грн. | 60 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X OEM | від 8 564 грн. | 50 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK | від 10 227 грн. | 9 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO OEM | від 11 200 грн. | 4 пропозиції |
Якщо брати конкурента в особі І5-13600k, то в робочих завданнях та синтетиці інтел буде цікавіше за рахунок малих ядер, але це тупикова платформа, а Am5 ще житиме як мінімум 3 роки.