Материнська плата Asus PRIME B760-PLUS (90MB1EF0-M1EAY0)
Фото 7 |
Asus PRIME B760-PLUS ― це ATX-плата від Asus з оновленим набором можливостей та сумісністю з новими процесорами Intel є ідеальним вибором для тих, хто шукає універсальне рішення за розумною ціною. Незважаючи на приналежність до офісної серії Prime, вона відноситься до середнього цінового сегменту і може бути фундаментом для домашнього комп'ютера, офісної друкарської машини або збалансованої ігрової системи початкового або середнього рівня.
Плата оснащена сокетом LGA 1700, який компанія Intel представила наприкінці 2021 року. Побудована на базі чіпсету середнього рівня Intel B760, може використовуватися з процесорами з лінійок Intel Core, Pentium та Celeron 12-го або 13-го покоління, включаючи класичні та гібридні моделі з P та E ядрами. Важливою перевагою пристрою є якісна підсистема живлення з додатковим охолодженням силових елементів та виділеним радіатором зони VRM, а також наявність допоміжних радіаторів зони M.2, що забезпечують стабільну роботу SSD-накопичувачів.
Враховуючи спорідненість із серіями TUF та ROG Strix, дана плата успадкувала деякі інструменти для оптимізації та розгону системи. Зокрема варто відзначити підтримку розумної системи управління охолодженням Fan Xpert 4, фірмові напрацювання Asus в області прискорення пам'яті (Enhanced Memory Profile II та ASUS OptiMem II), а також численні слоти для установки систем рідинного охолодження та LED-стрічок.
Список доступних слотів включає чотири роз'єми для установки модулів оперативної пам'яті DDR5 (максимальна частота 7200 МГц, об'єм не більше 128 ГБ), три слоти M.2 з підтримкою високошвидкісного інтерфейсу PCI-E 4.0, а також чотири порти для накопичувачів SATA3 і роз'єм для встановлення відеокарти (клас PCI-Express 5.0). Завдяки виділеним портам HDMI 2.1, VGA та DisplayPort 1.4 плата може транслювати зображення із вбудованого в процесор GPU.
Купити Asus PRIME B760-PLUS
Усі ціни 64 →Asus PRIME B760-PLUS (s1700, Intel B760) | 6 269 грн. |
Материнська плата ASUS PRIME B760-PLUS | 6 269 грн. |
Материнська плата Asus Prime B760-PLUS | 6 249 грн. |
Материнська плата Asus Prime B760-PLUS | 6 290 грн. |
Asus Prime B760-PLUS | 6 157 грн. |
Модификації Asus PRIME B760-PLUS
Ціни на Asus PRIME B760-PLUS |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME B760-PLUS D4 | від 5 259 грн. | 71 пропозиція | ||
Asus PRIME B760-PLUS | від 5 490 грн. | 66 пропозицій |