Материнська плата Asus Pro B550M-C/CSM (90MB15Q0-M0EAYC)
Фото 8 |
Asus Pro B550M-C/CSM
За призначенням:для дому / офісу
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:AMD AM4
Чипсет:AMD B550
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:4800 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
CSM-модель для корпоративних користувачів. Покупці CSM-продуктів отримують програмне забезпечення для адміністрування ASUS Control Center.
Всі характеристики
Купити Asus Pro B550M-C/CSM
Материнская плата Asus PRO B550M-C/CSMASUS PROМатеринские платы ASUS Pro для бизнеса предоставляют расширенные возможности для оптимизации ИТ-операций, включая комплексную защиту системы, стабильность и надежность 24/7, а также расширенный набор средств управления для легкой настройки. Известный как крупнейший и самый известный в мире бренд материнских плат, ASUS обеспечивает послепрод... щеажную поддержку мирового уровня и гарантированную долгосрочную доступность, чтобы максимизировать инвестиции на протяжении всего жизненного цикла продукта, и предлагает высококачествен Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 109 грн. |
Материнська плата Asus Główna Pro B550M-C/Csm (90MB15Q0M0EAYC) | 7 134 грн. Під замовлення Див. умови |
Asus Główna Pro B550M-C/Csm (90MB15Q0M0EAYC) | 7 308 грн. Під замовлення Див. умови |
Материнська плата Asus PRO B550M-C/CSMASUS PRO
Материнські плати ASUS Pro для бізнесу надають розширені можливості для оптимізації ІТ-операцій, включаючи комплексний захист системи, стабільність і надійність 24/7, а також розширений набір засобів керування для легкого налаштування. Відомий як найбільший і найвідоміший у світі бренд материнських плат, ASUS забезпечує післяпродажну пі... щедтримку світового рівня та гарантовану Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 103 грн. |
Серія Asus Pro-CSM (бізнес)Порівняти в таблиці →
від 3 635 грн.
thin mini-ITX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel H410, 2 x DDR4, SO-DIMM, 2933 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SO-DIMM, без підсвітки, зовнішнє живлення
від 4 968 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR5, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 4 388 грн.
mini-ITX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR5, SO-DIMM, 5600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SO-DIMM, без підсвітки, зовнішнє живлення
від 3 863 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 4 494 грн.
mini-ITX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, SO-DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SO-DIMM, без підсвітки, зовнішнє живлення
від 4 385 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 6 474 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 8 115 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 14 784 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Q470, 4 x DDR4, DIMM, 2933 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, без підсвітки
від 6 103 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 6 647 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Q570, 4 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, без підсвітки
від 5 855 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 7 982 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Q670, 4 x DDR5, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, без підсвітки
КомплектуючіВсі комплектуючі для Asus Pro B550M-C/CSM →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 074 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 399 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 127 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 850 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 8 323 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 400 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 425 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 7 769 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки