Материнська плата Asus Pro B660M-C D4-CSM (90MB19B0-M1EAYC)
Фото 7 |
Asus Pro B660M-C D4-CSM
За призначенням:для дому / офісу
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel B660
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:5000 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
CSM-модель для корпоративних користувачів. Покупці CSM-продуктів отримують програмне забезпечення для адміністрування ASUS Control Center.
Всі характеристики
Купити Asus Pro B660M-C D4-CSM
Материнская плата Asus pro b660m-c d4-csm Socket 1700Материнские платы ASUS Pro для бизнеса обеспечивают расширенные функции для сглаживания ваших ИТ-операций, включая комплексную защиту системы, стабильность и надежность в режиме 24/7, а также улучшенный пакет управления для облегчения настройки. Известный как крупнейший и известный в мире бренд материнских плат, ASUS предоставляет послепродажное об... щеслуживание мирового уровня и Tviy-Dim.comЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | 6 093 грн. |
Материнская плата Asus PRO B660M-C D4-CSMСовместимость с процессорами Raptor Lake-SОбновлени Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 5 861 грн. |
Материнська плата Asus pro b660m-c d4-csm Socket 1700 | 6 471 грн. | Продавець: Your House |
Материнська плата Asus PRO B660M-C D4-CSMСумісність із процесорами Raptor Lake-SОновлення BIOS для коректної підтримки процесора Raptor Lake-S.
Серія PRO
Материнські плати ASUS серії Pro для бізнесу надають розширені можливості для оптимізації ІТ-операцій, включаючи комплексний захист системи, стабільність, надійність 24/7 і вдосконалений пакет управління для полегшення кастомізаці... щеї. Відомий як найбільший і найвідоміший у світі Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 5 855 грн. |
Серія Asus Pro-CSM (бізнес)Порівняти в таблиці →
від 3 635 грн.
thin mini-ITX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel H410, 2 x DDR4, SO-DIMM, 2933 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SO-DIMM, без підсвітки, зовнішнє живлення
від 4 968 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR5, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 4 394 грн.
mini-ITX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR5, SO-DIMM, 5600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SO-DIMM, без підсвітки, зовнішнє живлення
від 4 494 грн.
mini-ITX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, SO-DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SO-DIMM, без підсвітки, зовнішнє живлення
від 14 784 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Q470, 4 x DDR4, DIMM, 2933 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, без підсвітки
від 6 088 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 6 647 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1200, чипсет Intel Q570, 4 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, без підсвітки
від 5 855 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 5000 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 4 385 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 7 982 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel Q670, 4 x DDR5, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 шт SATA3, без підсвітки
від 6 449 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
від 8 115 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, без підсвітки
КомплектуючіВсі комплектуючі для Asus Pro B660M-C D4-CSM →
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 504 грн.
micro-ATX, сокет Intel LGA 1700, чипсет Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 074 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 399 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 127 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 819 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 7 699 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 429 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 425 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2