Корпус Fractal Design Terra графіт (FD-C-TER1N-01)
Відео 9Фото 25 |
Низькопрофільний корпус форм-фактора Desktop із збільшеною довжиною шасі. Платформа призначена для прийому материнської плати mini-ITX. Збільшена довжина кейсу дозволяє використовувати потужну дискретну відеокарту довжиною до 322 мм. Ця модель поставляється із встановленим райзером PCI 4.0. Системний блок має ефектне облицювання. Нижня частина фасаду, де розташована панель інтерфейсів, декорована вставкою із натуральної деревини (горіх).
Комп'ютерний корпус Fractal Design Terra створений для збирання різних конфігурацій ПК. Конструкція шасі дозволяє балансувати між продуктивністю систем CPU та GPU. При встановленні потужної графіки на 2,5 або навіть 3 слоти місце під теплообмінник процесора становить 48 мм. Максимально допустима висота кулера CPU досягає 77 мм, але в цьому випадку буде обмежений простір для встановлення дискретної графіки. У цьому корпусі використовуються відкидні боковини. Кришки з боків легко піднімаються, що забезпечує миттєвий доступ до будь-якої частини шасі. У кейс легко розміщується блок живлення формату SFX. На блоці налаштування передбачений високошвидкісний роз'єм USB Type C 3.2 gen2.
Купити Fractal Design Terra графіт
Fractal Design Terra Grafitowa (FD-C-TER1N-01) | 10 080 грн. |
Fractal Design Terra Grafitowa (FD-C-TER1N-01) | 10 332 грн. |
Fractal Design Terra Grafitowa (FD-C-TER1N-01) | 10 584 грн. |
Модификації Fractal Design Terra
Ціни на Fractal Design Terra |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Terra графіт | від 10 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Fractal Design Terra зелений | від 8 777 грн. | 5 пропозицій | ||
Fractal Design Terra сріблястий | від 8 603 грн. | 6 пропозицій |