Монітор Asus ProArt PA247CV 24 " (90LM03Y1-B01370)
Відео 4Фото 11 |
Asus ProArt PA247CV 24 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ProArt PA247CV 24 "
Усі ціни 61 →Монітор 23.8" Asus ProArt PA247CV (90LM03Y1-B02370) | 12 599 грн. |
Монитор Asus 23.8" ProArt PA247CV (90LM03Y1-B02370) IPS Black 90LM03Y1-B02ProArt Display PA247CV — это 23,8-дюймовый монитор, созданный для удовлетворения потребностей творческих профессионалов, от р... щеедактирования фотографий и видео до графического дизайна. Дисплей ProArt PA247CV откалиброван на заводе и проверен Calman, что обеспечивает превосходную точность цветопередачи. Он также обеспечивает стандартные 100% sRGB/100% Rec. Охват цветового пространства 709. Встроенный порт USB-C поддерживает передачу данных, а порт DisplayPort, а также подачу питания мощностью 65 Вт по одному кабелю, обеспечивает удобное решение и поддерживает порядок на рабочем столе. PA247CV позволяет легко, быстро и точно добиться желаемого результата. ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись | 12 125 грн. |
Монітор Asus PA247CV Black (90LM03Y1-B01370)Покриття екрану: антибликовое / Формат зображення: 16:10 / Тип РК-матриці: IPS / Роздільна здатність: Full HD (1920x1080) / Ч... щеас реакції, мс: 5 / Кут огляду, гор / верт: 178/178 / Роз'єми: HDMI, USB Type-C, DisplayPort / Частота оновлення екрану, Гц: 60 / Стандарт VESA: 100x100 / Діагональ: 23.8" Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 12 512 грн. |
Монитор Asus PA247CV Black (90LM03Y1-B01370)Покрытие экрана: антибликовое / Формат изображения: 16:10 / Тип ЖК-матрицы: IPS / Разрешение: Full HD (1920x1080) / Время реа... щекции, мс: 5 / Угол обзора, гор / верт: 178/178 / Разъемы: HDMI, USB Type-C, DisplayPort / Частота обновления экрана, Гц: 60 / Стандарт VESA: 100x100 / Диагональ: 23.8" ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 12 512 грн. |
Монітор 23.8" ASUS ProArt PA247CV (90LM03Y1-B02370) 90LM03Y1-B02370Бездоганний колір. Безмежна креативність ProArt Display PA247CV – це 23,8-дюймовий монітор, призначений для професійної твор... щечої роботи з фото-, відео- та іншими мультимедійними матеріалами. Ця модель може похвалитися широким колірним охопленням (100% sRGB / 100% Rec.709), фабричним калібруванням кольору (ΔE Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 12 930 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Asus ProArt (для дизайну)
від 19 360 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 98 399 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 15 499 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 131 861 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4060, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 7 638 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
від 80 999 грн.
продуктивний, 16 ", 3840x2400 (16:10), OLED, Core i7, 12700H, 1.7 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 8 627 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 143 399 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4070, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 35 459 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 2 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 117 330 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, FaceID, 2.4 кг
від 51 500 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 143 699 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 13 095 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 139 999 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 12 529 грн.
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 113 299 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 28 800 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 104 299 грн.
продуктивний, 16 ", 3840x2400 (16:10), OLED, Core i9, 12900H, 1.8 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX A3000, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 27 930 грн.
для графіки, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 91 999 грн.
продуктивний, 17 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Intel Xeon, E-2276M, 2.8 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR4, RTX 5000, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Thunderbolt, Windows 10 Pro, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, 2.5 кг
Відеоогляди
Asus ProArt PA247CV. Video published in our channel.
30 грудня 202212 631 перегляд
How this monitor Elevated my Content Creation on a Tight Budget - ASUS ProArt PA247CV
25 лютого 20233 548 переглядів
ProArt PA247CV | Where Affordability meets Quality & Performance!
22 грудня 202217 548 переглядів
This monitor is a MUST for creators! ASUS ProArt PA247CV Monitor Review | 23.8-inch
18 жовтня 20238 599 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 13 199 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 6 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 7 800 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 9 836 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 13 877 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 12 057 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 6 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 6 560 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, вебкамера
від 12 518 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 12 480 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 7 832 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 9 307 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, вебкамера
від 14 251 грн.
сенсорний, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 11 640 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, вебкамера