Роутер Asus RT-AX58U
Відео 22Фото 13 |
Одна з передтопових моделей швидкісних бездротових дводіапазонних геймерських маршрутизаторів (роутерів) Asus зразка 2020 року. Належить до моделей класу AX3000, що повністю відповідають стандарту Wi-Fi 6. Позиціонується як продукт преміумкласу, призначений для створення ультрашвидкісних бездротових мереж з низькими затримками. Також здатний підтримувати швидкодіючу кабельну інфраструктуру.
Обладнаний одним WAN і чотирма LAN-портами Gigabit Ethernet з роз'ємами USB 3.2 Gen 1 для підключення 3G/4G(LTE)-модемів, HDD/Flash-накопичувачів і принтерів. Завдяки використанню продуктивного 3-ядерного процесора Broadcom BCM6750, і двох чотириканальних дводіапазонних радіомодулів, роутер Asus RT-AX58U забезпечує теоретичну пропускну здатність до 576 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц і до 2402 Мбіт/з при використанні несучої частоти 5 ГГц.
Отримати швидкості такого порядку на практиці можна тільки при використанні клієнтських пристроїв з підтримкою MU-MIMO 2x2, широких каналів (180 МГц) і квадратурної модуляції 1024-QAM. Великі антени і вдала реалізація технології Beamforming дають змогу створювати збільшену площу якісного Wi-Fi-покриття. Роутер підтримує функції Firewall, NAT, DHCP, FTP-, файл - і принт-сервера. Оснащений потужним вбудованим комплексом кіберзахисту AiProtection (блокування шкідливих сайтів, запобігання вторгнень, ізоляція заражених пристроїв всередині локальної мережі).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus RT-AX58U
Усі ціни 95 →Asus RT-AX58U V2 | 4 429 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-AX58U | 4 399 грн. |
Маршрутизатор ASUS RT-AX58U v2 (90IG06Q0-MO3B00) | 4 429 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus RT-AX58U V2 | 4 879 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Asus RT-AX58U | 5 193 грн. |
Користуюсь більше року, увімкнувши, підключивши пристрої та забувши. Гігабітний інтернет роздає на всі 8 постійно підключених пристроїв. Сигнал чудово покриває будинок, і нормально дотягується до гаража через три стіни. Потужний, надійний, гарно виглядає, тонна налаштувань, зручний додаток для телефону. Ну, якби він міг приносити кофе зранку – було б ще краще. |
Купив повівши на відгуки і ASuS (літера u у слові зайва)
Що dual band що окремо ВіФ працює тільки в межах прямої видимості. Підлога цегли кладки та сигнал падає в 2 рази. Жоден пристрій (телефони, планшети, ноутбуки) при втраті сигналу не відновлюють його: вийшов за межі покриття, будь ласка, лязь у налаштування телефону або планшета і відновлюй. Садиба де старий ТПлінк покривав майже всі крім підвалу та кухні, цей ASS не ловить варто вийти тільки з кімнати. працювати можна тільки через Репітери. Ось вони не відвалюються. нахUA таке ASSне щастя за Овер 150уе. Канали не забито. Але підключається лише на 2,4ггц. 5ггц дихне якщо просто відвернутися від роутера. Програмна оболонка нормальна (краще ніж у хх-link'ax) Робота ВіФі огидна користуюся Asus RT-AX58U менше місяця |
З покупкою PS5 постало питання про обнесення роутера з наявністю Wifi 6. Взяв його за знижкою на НП. Як на мене, то цей апарат зі своїм завданням справляється більш ніж. За кілька місяців використання жодного разу не завис і працює як годинник. Після мікротика, заліза цього роутера, як мені здається, вистачить із запасом на найближчі пару років. Ні разу на ньому не бачив 100% завантаження ресурсів і це при тому, що до нього стабільно підключений ПК (по дроту), PS5, ТВ приставка, 2 моб телефону та планшет. Не все звичайно буває одночасно, але якихось проблем з інтернетом я не помічав від слова зовсім. Є пріоритет трафіку, але поки що не разу не використовував, оскільки не один пристрій не стикався з такою необхідністю. Бо й торент хитав і потоковий стрімінг на ТБ приставку йшов і все йшло без просадок. Це звичайно не ігровий роутер, але якщо ви не прибери про крутий геймер, то я не бачу сенсу переплачувати за подібне. Ця модель покриває потреби з головою - матовий корпус, прямий красень, все як я люблю - 4 антени, покривають квартиру з головою особисто у мене ніде сигнал не просідає - Упаковка як роутера так і все іншого просто на висоті, коробка рази в 2 більше роутера, все акуратно розкладено в картонну форму. За це прямий великий ПЛЮС! - Досить просте перше налаштування (але могло бути ще простіше), інтерфейс я вважаю у Асус знають всі хто хоч раз з ним десь стикався - 3 роки гарантії - Програмних плюшок у роутера просто овер багато, тут тобі і VPN в 3 варіантах (PPTP, OpenVPN, IPSec VPN) і аналізатор трафіку, і вбудований Брандмауер, і батьківський контроль і мережевий захист і ще купа всього, чим я навряд чи скористаюся , Але їх наявність явно ж комусь знадобиться. - приємна програма для перегляду стан роутера з телефону, та й керувати по дрібниці можна з нього ту ж прошивку оновити або зробити гостьову мережу - окрема кнопка живлення ззаду роутера, тобто його не потрібно смикати з розетки, як це буває в багатьох моделях, якщо треба вимкнути або ще що - глянсовий БЖ, це просто ппц, все матове і один БЖ глянсовий, от не могли ж, десь та не налагоджувати Асус - Поки ще не встиг спробувати принади Гігабітного інету, але сподіваюся що в майбутньому виправлю цей момент - іноді 5 ГГц за особистими відчуттями повільно включається після включення самого роутера. Може з новою прошивкою пофіксують ну чи саме минеться) Максим О: користуюся Asus RT-AX58U кілька місяців |