Монітор Asus VA24DQF 23.8 " (90LM0541-B03370)
Фото 4 |
Asus VA24DQF 23.8 "
23.8 "27 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VA24DQF 23.8 "
Усі ціни 11 →Монитор Asus 23.8" VA24DQF HDMI, DP, MM, IPS, 100Hz, 1ms, AdaptiveSync 90L | 4 199 грн. |
Монітор ASUS VA24DQ (90LM0543-B01370) 90LM0541-B03370 | 6 448 грн. |
ASUS VA24DQ (90LM0541-B03370) | 4 990 грн. |
Asus VA24DQF (90LM0541-B03370) Black 606577 | 4 999 грн. |
ASUS VA24DQF 90LM0541-B03370 | 4 200 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Asus VA24DQF
Ціни на Asus VA24DQF |
---|---|---|---|---|
Asus VA24DQF 23.8 " | від 4 199 грн. | 12 пропозицій | ||
Asus VA27DQF 27 " | від 5 204 грн. | 44 пропозиції |