Монітор Iiyama ProLite XU2492HSU-B6 23.8 "
Фото 12 |
Iiyama ProLite XU2492HSU-B6 23.8 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 0.4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XU2492HSU-B6 23.8 "
Усі ціни 22 →Монітор 23.8" Iiyama ProLite XU2492HSU-B6 | 4 989 грн. |
iiyama XU2492HSU-B6 | 5 129 грн. |
Монітор iiyama XU2492HSU-B6 | 4 989 грн. |
Монитор 23.8" Iiyama XU2492HSU-B6 | 5 049 грн. |
Монітор iiyama XU2492HSU-B6 | 5 377 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XU2492HSU-B6
Ціни на Iiyama ProLite XU2492HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2292HSU-B6 21.5 " | від 4 103 грн. | 25 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XU2492HSU-B6 23.8 " | від 4 937 грн. | 22 пропозиції | ||
Iiyama ProLite XU2792HSU-B6 27 " | від 5 785 грн. | 29 пропозицій |