Камера відеоспостереження Atis AMW-2MIR-20W Pro
Atis AMW-2MIR-20W Pro |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atis AMW-2MIR-20W Pro
Усі ціни 9 →MHD-відеокамера вулична 2 Мп ATIS AMW-2MIR-20W/2.8 Pro для системи відеосп | 1 240 грн. |
Камера відеоспостереження Atis AMW-2MIR-20W/2.8 Pro | 1 384 грн. |
Камера видеонаблюдения Atis AMW-2MIR-20W/2.8 Pro | 1 240 грн. |
Камера відеоспостереження Atis AMW-2MIR-20W/2.8 Pro | 1 240 грн. |
MHD-відеокамера ATIS AMW-2MIR-20W/2.8 Pro | 1 240 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →