Проточний водонагрівач Atlantic Ivory IV202 5.5 kW
Відео 27Фото 3 |
Atlantic Ivory IV202 5.5 kW 5.5 кВт 7 кВт |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic Ivory IV202 5.5 kW
Усі ціни 11 →Atlantic Ivory IV202 SB 5.5 kW 811001 | 3 589 грн. |
Водонагрівач Atlantic Ivory IV202 5.5 kW | 3 726 грн. |
Atlantic Atlantic Ivory IV202 SB 5.5 kW | 3 589 грн. |
Водонагреватель проточный Atlantic Ivory IV202 5.5 kW 811003 | 3 729 грн. |
Бойлер Atlantic Ivory IV202 5.5 kW | 3 729 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Atlantic Ivory IV202 5.5 kW
Ціни на Atlantic Ivory IV202 5.5 kW |
---|---|---|---|---|
Atlantic Ivory IV202 5.5 kW | від 3 500 грн. | 11 пропозицій | ||
Atlantic Ivory IV202 7.0 kW | від 5 040 грн. | 23 пропозиції |
Рекомендуємо