Бойлер Atlantic Vertigo Steatite WiFi 100 (851261)
Відео 3Фото 3 |
Atlantic Vertigo Steatite WiFi 100 |
|
Швидкодіючий, стильний, порівняно компактний та високотехнологічний електричний накопичувальний водонагрівач топового класу з двома внутрішніми баками, парою «сухих» нагрівальних елементів, цифровою системою керування та вбудованим модулем Wi-Fi для віддаленого керування та інтеграції в систему розумного будинку. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на вимогливих користувачів, які віддають перевагу автоматизованій побутовій техніці.
Від більшості звичайних бойлерів циліндричної конструкції відрізняється застосуванням двох внутрішніх баків, що забезпечує невелику загальну глибину конструкції (31 см) та збільшену швидкість підігріву першої порції води. Настінний монтаж водонагрівача Atlantic Vertigo Steatite WiFi 100 може виконуватися як у вертикальній, так і горизонтальній орієнтації. Можливе керування апаратом через глобальну мережу за допомогою планшета або смартфона із встановленим додатком Cozytouch Atlantic.
Доступно відстеження споживання води та електроенергії, контроль часу, що залишився до досягнення температури та налаштування повідомлень. Два «сухі» ТЕНи загальною потужністю 2250 Вт гарантують високу ефективність теплопередачі протягом усього терміну експлуатації. Внутрішні баки бойлера (загальний об'єм 80 л) виготовлені з високоякісної холоднокатаної сталі, яка захищена термостійкою емаллю і магнієвим анодом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Купити Atlantic Vertigo Steatite WiFi 100
Усі ціни 29 →Atlantic Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD (2250W) si | 18 499 грн. |
Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD white | 17 699 грн. |
Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD (2250W | 18 499 грн. |
Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 100 ES-MP0802F220-S WD (2250W | 19 659 грн. |
Гріє воду Малий об'єм нагрітої Володимир Коваленко: користуюся Atlantic Vertigo Steatite WiFi 80 більше року |
Модификації Atlantic Vertigo Steatite WiFi 100
Ціни на Atlantic Vertigo Steatite WiFi 100 |
---|---|---|---|---|
Atlantic Vertigo Steatite WiFi 50 | від 15 299 грн. | 17 пропозицій | ||
Atlantic Vertigo Steatite WiFi 80 | від 16 500 грн. | 36 пропозицій | ||
Atlantic Vertigo Steatite WiFi 100 | від 17 570 грн. | 34 пропозиції |
і Моб додаток не конектитися, але то вже таке
+ офіційний представник запевняє що це ок, так і має бути))