Бойлер Atlantic Vertigo Steatite 50
Відео 18Фото 3 |
Atlantic Vertigo Steatite 50 |
|
Компактний розмір. Потужний нагрівальний блок з 2 стеатитових «сухих» ТЕНів. Довговічна цирконієва емаль баків. Функція швидкого нагріву Boost. 7 років гарантії на бак.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
- реально добре нагріває;
- Наявність «smart» режиму під оптимальний нагрівання виходячи з нагріву за 7 днів; - підсвічування, вночі світло можна не включати, якщо сходити по нужді, все реально видно; - дизайн у стилі модерну, а не алкогольного непорозуміння; - ніяких люфтів після збирання; - тонка цегляна стіна вдало тримає цей бойлер без тріщин; - ніяких патьоків; - ціна;
- не готує сніданок; spitzer: користуюся Atlantic Vertigo Steatite 100 кілька місяців |
Невеликий бойлер знадобився на кухню. Подумали, прикинули та вирішили зупинитися на 25-30 літровій моделі. Але оскільки сховати його в шафку не виходило, а моя благовірна має свої тверді переконання з приводу естетики кухні, то вибір конкретного пристрою затягнувся. Цього красеня дружина знайшла самостійно, у нього справді цікавий авторський дизайн та непристойно високий цінник. Гріється він досить швидко. Об'єм скромний, 25-літровий і два спеціальні "сухі" трубчасті електричні нагрівачі прогрівають його досить швидко. Цьому сприяє конструкція, що складається з двох сполучених баків. Сумарна потужність нагрівачів дорівнює 1000 Вт, так що електричну мережу вони сильно не навантажують (той самий електрочайник приблизно в 2,5 рази потужніший). Баки всередині стильного корпусу виготовлені з листової сталі і мають подвійний захист від корозії. По-перше, вони покриті шаром спеціальної емалі, а по-друге, захищені за допомогою розчинного магнієвого анода. Нагрівачі тут теж не прості, а стеатитові, що повністю виключає влучення електричної напруги на корпус нагрівача. Схема керування цифрова, з модним та наочним світлодіодним дисплеєм. Вона передбачає як просте ручне налаштування температури, так і СМАРТ-режим, в якому водонагрівач самостійно підлаштовується під звички користувачів. Дуже висока вартість, обумовлена як незвичайним дизайном, сучасними технічними рішеннями та позиціонуванням цієї моделі як преміальної. Заявлений "надточний" електронний термостат насправді не такий вже й точний, помилка по абсолютній величині становить більше п'яти градусів, хоча відносну температуру він показує правильно. |
Додати відгук
Модификації Atlantic Vertigo Steatite 50
Ціни на Atlantic Vertigo Steatite 50 |
---|---|---|---|---|
Atlantic Vertigo Steatite 30 | від 12 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Atlantic Vertigo Steatite 50 | від 13 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Atlantic Vertigo Steatite 80 | від 17 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Atlantic Vertigo Steatite 100 | від 16 851 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Цінник в 9700 грн начебто натякає, що ти цар гарячої води або імператор нагріву з гарним візуальним смаком. Установник бойлера назвав його Мерседесом у світі бойлерів і що ремонт у них вкрай рідкісний, майже не ламаються. клієнт просто скасує установку).
Ну та гаразд. Вступні – ніша шириною 570 мм (стояк закрили плиткою) та тонка цегляна стіна. Вибір упав на прямокутний формат щоб центр ваги був поруч зі стіною і не височів над головою, коли доведеться сидіти на унітазі, т.к. туалет зовсім маленький у старій радянській 9-ти поверсі, а у ванній вішати його просто ніде, ванна теж маленька. Тін зрозуміло хотілося сухий, він краще ніж мокрий. Чим краще? Чим мокра.
Вибирав між Klima hitze Flat FUD 8020/2h MR та Atlantic Vertigo Steatite 100, у підсумку вибрав Vertigo, але вирішив пошукати цей же бойлер дешевше, у результаті знайшов знижену ціну за 7300 грн, ззаду зверху була трохи зовсім трохи підірвана фарба. Ну і хрін з нею, спереду все одно не видно, та й гарантія через це не злітає.
Сьогодні грудень 2018 року, ні скарг, ні нарікань, все чітко та надійно. Спочатку вода мала характерний запах води, нагрітої у свіжому бойлері, але потім запашок швидко зійшов нанівець і зараз все ок.