Ванна ATLANTIS 3139 180x80 см
Фото 2 |
ATLANTIS C-3139 180x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATLANTIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATLANTIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATLANTIS 3139 180x80 см
Усі ціни 6 →Акрилова ванна Atlantis 180х80 C-3139 AT-C3139 | 30 000 грн. |
Ванна акрилова окрема ATLANTIS 180х80 + ніжки хром, перелив (AT-C3139) | 30 000 грн. |
Акрилова ванна Atlantis C-3139 180х80х68 AT-C3139 | 30 000 грн. |
Акриловая ванна Atlantis 180х80х68 C-3139 | 30 000 грн. |
Акрилова ванна Atlantis C-3139 ноги бронза (з переливом) 180х80х68 | 31 200 грн. |
Акрилова ванна Atlantis C-3139 ноги золото (з переливом) 180х80х68 | 31 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →